دختری با شوینده مالوچسکا خواهر شوهر خود را به قتل رسانید

شستن لباس با شوینده مالوچسکا راحت است. استفاده از شوینده های معمولی در لباسشویی به دلیل فرمول شیمیایی (بسیاری از آنها از نفت مشتق شده اند) نتایج خوبی ایجاد می کند. با این حال، تاثیر زمانی که آنها به زهکش های شهری می رسند برای محیط زیست بسیار زیاد است.

با وجود تصفیه‌های فیزیکی و شیمیایی آب با مواد شوینده، مواد حذف نمی‌شوند، زیرا عمدتاً سطح تخریب پایینی دارند، بنابراین برای مدت طولانی در حالت اولیه خود باقی می‌مانند.

از سوی دیگر، صابون لباسشویی از محصولات طبیعی تری به دست می آید که قدرت شستشوی عالی و تاثیر کمتری بر محیط زیست دارند، به دلیل سهولت زیاد در تجزیه شدن به مواد دیگری که برای کره زمین مضر نیستند. علاوه بر این، مشخص شد که تأثیری بر سلامت افراد به ویژه کودکان ندارد.

شویندهشوینده

برای داشتن نتیجه تمیز کنندگی بهتر با صابون، استفاده از آب با محتوای کمتر املاح کلسیم و منیزیم توصیه می شود. این یک مزیت برای جمعیت ما است، زیرا در آرکیپا – بر خلاف سایر مناطق – آب تامین شده توسط سداپار دارای سطوح پایینی از این املاح است.

در نهایت، همه ما مسئولیت مراقبت از کره زمین و سلامت خود را داریم، یک تمرین خوب برای پیوستن به این جریان، کاهش استفاده از این مواد شوینده است، زیرا مزایای بیشتری دارد و گرانت

درصد پر شدن، یک مطالعه بازار که توسط یکی از این سازمان های مصرف کننده در سال 2020 منتشر شد، پس از تجزیه و تحلیل مارک های مختلف ارگانیک و معمولی، روشن می شود. او به عنوان جایگزین پیشنهاد می‌کند: «یک جایگزین بسیار محترمانه‌تر که تأثیر بسته‌بندی را برطرف می‌کند، فروش عمده است.

در فروشگاه هایی که آن را ارائه می دهند، مشتریان ظروف خود را برای پر کردن آنها می آورند. در این مطالعه که پیشنهادات برای شستشوی عمومی و لباسشویی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد، تاکید می کند: شوینده های اکو برای ماشین های لباسشویی به تمیز نگه داشتن محیط کمک می کنند، اما همیشه در تمیز کردن لباس ها موثر نیستند.