کاشی ایفا سرام یزد هزاران سال است که توسط انسان استفاده می شود، به عنوان مثال. به عنوان ماده ای برای پوشش، ظروف، ظروف، اهداف فنی یا پزشکی.

اما بالاتر از همه، به عنوان یک میراث فرهنگی در حوزه هنر و زیبایی شناسی. ملاً هیچ مصالح ساختمانی خلاقانه‌تری از کاشی‌های سرامیکی وجود ندارد: به لطف رنگ‌ها، شکل‌ها و قالب‌های بی‌نهایت، می‌توان هر سبک قابل تصوری را درک کرد.

علاوه بر این، کاشی‌های سرامیکی یکی از معدود موادی هستند که به همان اندازه برای کاربرد بر روی دیوارها و کف مناسب هستند و در نتیجه مفاهیم طراحی جامع را ممکن می‌سازند.

سطوح سرامیکی “محکم مهر و موم شده اند”. شیشه های برگردانده شده، پاشش، بخار یا رطوبت زیاد که در غیر این صورت لکه بر جای می گذارد، هیچ مشکلی برای کاشی ها ایجاد نمی کند.

کاشی

به‌ویژه به لطف پوشش Hytect ما، کنه‌های گرد و غبار، قارچ‌ها و میکروب‌ها نمی‌توانند جای پای خود را به دست آورند. کاشی ها از نظر مراقبت بادوام و بدون عارضه هستند.

رنگ سریع، نور سریع و مقاوم در برابر فشار. کاشی ها محو نمی شوند، شکننده یا زرد نمی شوند. حتی زمانی که در معرض نور شدید خورشید یا نور شدید قرار می گیرند، کاشی ها رنگ اصلی خود را حفظ می کنند. کفش‌های پاشنه بلند، پایه‌های مبلمان یا گلدان‌های سنگین هیچ اثر فشار غیرجذابی بر جای نمی‌گذارند.

صرفه جویی در انرژی و دوستدار محیط زیست، سرامیک گرما را هدایت و ذخیره می کند. این همچنین به عنوان “اثر اجاق گاز کاشی” نامیده می شود. بنابراین، این گزینه ایده آل برای سیستم های گرمایش از کف یا دیواری راحت و کم مصرف است.

کاشی‌ها معمولاً مادام‌العمر دوام می‌آورند که آن‌ها را هم به دلایل زیست‌محیطی و هم اقتصادی انتخاب خوبی می‌کند. علاوه بر این، کاشی ها قابل بازیافت هستند زیرا می توانند در ظرفیت خود به عنوان مواد معدنی ثانویه ساختمانی یا به عنوان ماده خام برای کاشی های جدید مورد استفاده مجدد قرار گیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *